Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej I semestr roku 2013/2014

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej 

I semestr roku szkolnego 2013/2014

 Osiągnięcia uczniów klas I - III

 

Aleksandra Szyndler – II miejsce w miejskim konkursie kolęd i pastorałek „Hej kolęda, kolęda”.

Maria Sędrowicz – III miejsce w miejskim Konkursie Przyrodniczym.

Nadia Gieras – III miejsce w miejskim konkursie Zagłębiowska szopka Bożonarodzeniowa.

Gromada zuchowa – wyróżnienie w wojewódzkim Wielkim Konkursie Świątecznym dla zuchów.

 

Osiągnięcia uczniów klas IV – VI

Tytus Podstwka – laureat w V Przeglądzie Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej.

Ewa Sindera– I miejsce, Julia Zielińska – II miejsce, Agata Grela – III miejscew XIX Konkursie Wiedzy Biblijnej z Ewangelii św. Mateusza.

Adam Domagalski, Patryk Sobań – III miejsce, Mikołaj Swoboda VI miejsce, Michalina Zubko VIII miejsce, Norbert. Domachowski, Julia Maj, Milena Wilmańska, Mateusz Sikorski, EwaSindera, Marceli Zych – wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie Multitest – przyroda.

Wiktoria Babińska – laureat III stopnia, Norbert Domachowski – laureat IV stopnia w ogólnopolskim konkursie Archimedes Historia plus.

Julia i Kinga Skibińskie – wyróżnienie  w Zagłębiowskim konkursie na ozdobę świąteczną i zagłębiowską szopkę bożonarodzeniową.

Katarzyna Łazarska – kwalifikacja pracy do wystawy  w powiatowym konkursie plastycznym „Smok Będziński”.

Julia Skibińska – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Woda i życie.”

Ewa Sindera – udział w III Regionalnym Konkursie poetycko – fotograficznym „Festiwal inspiracji”. 

 

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej I semestr roku 2012/2013

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej

I semestr roku szkolnego 2012/2013

 

Osiągnięcia uczniów klas I - III

 

7 DGZ „Słoneczna Gromada III miejsce w wojewódzkim konkursie literackim „Mikołaj”;

Julia Skibińska – wyróżnienie w ogólnopolskimKonkursie plastyczno - fotograficznym „Drzewa wokół nas”

Maria Sędrowicz – wyróżnienie w miejskimKonkursie plastycznym „Zagłębiowska szopka bożonarodzeniowa”;

Drużyna uczniów klas II i III – II miejsce w grupie w miejskim Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych kl. II i III szkół podstawowych;

Amelia Nowinowska zakwalifikowanie do II etapu Miejskiego Konkursu Dzieci w sieci – Bezpiecznie w Internecie;

Drużyna uczniów – III miejsce w konkursie miejskim Sportowe Asy

Paulina Czarnocka, Zuzanna Wocial, Sandra Stypka, Julia Skibińska – III miejsce w I Miejskim Konkursie Udzielania Pomocy Przedmedycznej „I ty tez to potrafisz”

Julia Skibińska – wyróżnienie w kategorii fotografia Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Drzewa wokół nas”

Weronika Plata – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kot czy pies?”

Julia Skrzypiec – wyróżnienie w V Regionalnym Konkursie Origami „Kolorowe motyle”

Emil Dubiel – wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym Kangurek

Dominik Czarnecki – wyróżnienie w XXII Miejskim Konkursie Recytatorskim

Julia Skibińska – wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Poetyckim „Woda i życie”

Klasa I – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Planeta energii”

 

Osiągnięcia uczniów klas IV - VI

 

Julia Zielińska – I miejsce w miejskim konkursie fotograficznym organizowanym podczas Przeglądu Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół „Moja Dąbrowa – spojrzenie przez obiektyw”;

Karina Rutkowska – III miejsce w miejskim konkursie plastycznym „Dary jesieni”;

Mateusz Raczyński – I miejsce w miejskim konkursie „Czuwają nad nami anioły z nieba”;

Martyna Jastrzębska – III miejsce w miejskim IV Przegląd Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej;

Iga Odorkiewicz I miejsce, Kamil Połacik – II miejsce, Ewa Sindera – III miejsce
( zakwalifikowanie do etapu dekanalnego) w XVIII Konkursie Wiedzy Biblijnej z Ewangelii św. Jana dla szkół podstawowych;

Iga Odorkiewicz, Ewa Sindera – II miejsce ex aequo w XVIII Konkursie Wiedzy Biblijnej z Ewangelii św. Jana dla szkół podstawowych;

Iga Odorkiewicz, Marcel Zych – udział w II etapie Konkursu z języka polskiego z elementami historii dla uczniów szkół podstawowych;

Iga Odorkiewicz - wyróżnienie i tytuł Eksperta Ortografii w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym;

Iga Odorkiewicz – wyróżnienie w miejskim  III Konkursie Recytatorskim „Zabawa słowem prawdę o świecie powie”;

Adam Domagalski laureat, Ewa Sindera, Patryk Sobak – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Edi- Pingwin z przyrody;

Adam Domagalski laureat, Ewa Sindera, Patryk Sobak – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Olimpus z przyrody;

Iga Odorkiewicz – wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie matematycznym Edi – Pingwin

Drużyna dziewcząt – VII miejsce  w Zawodach Rejonowych Dąbrowy Górniczej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych;

Drużyna chłopców – VII miejsce  w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych;

Drużyna dziewcząt – III miejsce Drużyna chłopców – VII miejsce  w grupie w międzyszkolnych zawodach w minikoszykówce dziewcząt szkól podstawowych;

Małgorzata Nakonieczny – I miejsce, Bartosz Noga, Patrycja Lach, Ines Juzaszek – wyróżnienie w regionalnym konkursie plastycznym „Z nudów”

Drużyna chłopców – I miejsce w grupie, awans do Finału miejskiego w turnieju piłki siatkowej

Drużyna chłopców –I miejsce w grupie, awans do Finału w halowym turnieju piłki nożnej dla klas V

Nikodem Mucha laureat I stopnia z wyróżnieniem za zdobycie maksymalnej liczby 100 punktów - Olimpiada Wiedzy Historia – Oxford. Plus 10 edycja Oxford Educational

Maryna Jastrzębska – I miejsce w XIII Miejskim Konkursie Piosenki Religijnej

Nikodem Mucha, Mikołaj Swoboda – laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Galileo z przyrody

Kacper Smoleń – laureat w Ogólnopolskim Konkursie Galileo 2013 z języka angielskiego

Wiktoria Basińska – I miejsce wRegionalnym Konkursie Czytelniczym „W Kręgu bohaterów Kornela Makuszyńskiego”

Ewa Sindera, Karina Rutkowska – II miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w szachach szkół podstawowych dziewcząt

Kamil Połacik – II miejsce w miejskim Konkursie Recytatorskim o Złotą Strzałę Amora

Ewa Sindera – III miejsce w mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w pływaniu

Jan Mazur, Stanisław Mazur – III miejsce w miejskim Konkursie Czytelniczym „W krainie Muminków”

Kinga Skibińska – III miejsce w ogólnopolskim Konkursie fotograficznym „Drzewa wokół nas”

Małgorzata Nakonieczny – III miejsce w IX Edycji Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego w kategorii Konkurs Plastyczny „Kosmiczne miasta – rok 3012”

Iga Odorkiewicz – III miejsce w miejskim konkursie o tytuł Matematyka Roku

Mateusz Raczyński – III miejsce w miejskim Konkursie plastycznym „Rzecz o abstrakcji – malarskie akordy wiosny”

Aneta Kuban – III miejsce w miejskimKonkursie „Portret mamy”

Wiktoria Basińska, Milena Wilmańska, Julia Maj, Kinga Skibińska wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie Galileo z języka niemieckiego

Kamil Połacik, Julia Maj – wyróżnienia V Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej

Marceli Zych, Nikodem Mucha, Mikołaj Swoboda – wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

Agata Budzyń – wyróżnienie w IX Edycji Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego w kategorii Konkurs Plastyczny „Kosmiczne miasta – rok 3012”

Emil Wiśniewski, Kinga Skibińska, Ewa Sindera, Adam Domagalski – wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie Galileo z przyrody

Agata Budzyń – udział w wojewódzkim etapie konkursu plastyczno – pożarniczego, Nikodem Mucha – wyróżnienie w regionalnym etapie konkursu plastyczno – pożarniczego,

Marcel Gumulak – IX miejsce w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w tenisie stołowym

Additional information

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech