Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 13

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 13

Grand prix w VI Przeglądzie Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza,

Laureat:

- w wojewódzkim konkursie Trzeba pamiętać. Rok 1945 na Górnym Śląsku,

- Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z matematyki, sesja zimowa,

Laureaci:

- w ogólnopolskim konkursie Olimpus - geografia oraz historia,

- w ogólnopolskim konkursie Olimpiada Wiedzy Archimedes plus historia,.

Tytuł finalisty I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie Demokratus

I miejsce w powiecie w regionalnym Konkursie języka angielskiego FOX.

I miejsce:

- w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży,

- w wojewódzkim konkursie "Sport to styl życia - w świecie sportu odnajduję się ...",

- w miejskim konkursie "Mój pomysł na film",

- w turnieju z okazji XII Ogólnopolskiej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł,

- w miejskim turnieju szachowym,

- w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Powódź, pożar, dniem , czy nocą, strażak przychodzi ci z pomocą",

- w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w piłce nożnej szkół gimnazjalnych,

-  w Mistrzostwach Zagłębia Dąbrowskiego w piłce nożnej halowej,

- turnieju Mikołajkowym w siatkówce chłopców,

- w II Przeglądzie Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza,

- w XI Miejskim Konkursie Wiedzy Ekologicznej pod patronatem Wydziału Ekologii i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej,

- w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w badmintonie,

I miejsce w Dąbrowie Górniczej, I miejsce w rejonie, ćwierćfinał województwa śląskiego w mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w piłce nożnej,

I miejsce (awans do rejonu) w mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w piłce siatkowej,

I miejsce, I miejsce w rejonie, II miejsce w półfinale wojewódzkim w turnieju piłki nożnej,

I miejcie oraz II miejsce w zawodach Rejonowych w piłce nożnej szkół gimnazjalnych,

I miejsce na szczeblu miejskim III miejsce w grupie (półfinał wojewódzki) - Mistrzostwa Zagłębia Dąbrowskiego w piłce nożnej Coca - Cola Cup.

II miejsce w Dąbrowie Górniczej w rankingu szkół gimnazjalnych

II miejsce:

- w Miejskich Mistrzostwach w wieloboju lekkoatletycznym,

- w wojewódzkim konkursie "I Ty możesz zostać poliglotą",

- w wojewódzkim konkursie "Sztuka cenniejsza niż złoto",

- w etapie miejskim ogólnopolskiego turnieju Wiedzy pożarniczej,

- w mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w piłce ręcznej,

- w lekkoatletycznych mistrzostwach Dąbrowy Górniczej,

- w miejskim konkursie piłki siatkowej dziewcząt,

 - w wojewódzkim konkursie piosenki Polihymnia,

- w miejskim "Biegu po zdrowie",

- w rejonie w wieloboju lekkoatletycznym,

- w miejskim konkursie "Gimnazjalna Szkoła Fachu",

- w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w tenisie stołowym uczniów gimnazjum,

- w VI Przeglądzie Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza,

- w III Regionalnym Konkursie Interdyscyplinarnym "English in science",

- w IX edycji Konkursu Astronomicznego w części literackiej,

- w grupie w mistrzostwach Dąbrowy Górniczej  w piłce ręcznej chłopców,

- w miejskim konkursie fotograficznym - Przegląd Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół "Moja Dąbrowa - spojrzenie przez obiektyw",

- w III Przeglądzie Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół 2011 - Konkurs fotograficzny i plastyczny,

- w miejskim Konkursie Piosenki II Przeglądu Twórczości Uczniów Dąbrowskich szkół pod patronatem Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej, Dyrektora Delegatury w Sosnowcu Kuratorium Oświaty w Katowicach,

- w VII Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym  w części literackiej, pod patronatem Kuratorium Oświaty w Katowicach,

- w "Biegu po zdrowie" pod patronatem Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej,

II miejsce i awans do rejonów w miejskich sztafetowych Biegach Przełajowych,

II miejsce, V miejsce w rejonie, IV miejsce w mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w tenisie stołowym - szkoły gimnazjalne,

II miejsce i awans do rejonu, IV miejsce w turnieju piłki siatkowej plażowej,

II miejsce w grupie w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w piłce ręcznej chłopców dla uczniów gimnazjum,

II miejsce w mieście, awans do rejonu w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w piłce ręcznej chłopców,

II miejsce w Dąbrowie Górniczej, awans do rejonu w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w badmintonie dziewcząt i chłopców,

II miejsce w Dąbrowie Górniczej, awans do rejonu w mistrzostwach piłki nożnej,

III miejsce:

- w VII Zagłębiowskim Konkursie na Film pod patronatem Dyrektora RODN "WOM" Katowice,

- w IX Regionalnym Konkursie Poezji Religijnej im. św. Jana Pawła II,

- w regionalnym konkursie "Młody ekonomista",

- w wojewódzkim konkursie "Sport to styl życia - w świecie sportu odnajduję się ...",

- w mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w siatkówce plażowej,

- w wojewódzkim konkursie "Sztuka cenniejsza niż złoto",

- w miejskim konkursie "Technika to nie takie trudne jak myślisz",

 - w miejskim konkursie wiedzy ekologicznej,

w Turnieju eliminacyjnym Coca Cola  Cup,

- w miejskim konkursie "Potyczki językowe",

- miejskim konkursie dla uczniów gimnazjum "Gimnazjada",

- miejskim konkursie grafiki komputerowej "Projekt kartki walentynkowej",

- w V Przeglądzie Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza,

- w ogólnopolskim konkursie Multitest - geografia,

- w VII wojewódzkim Konkursie Astronomicznym pod patronatem Kuratorium Oświaty,

III miejsce w rejonie w rejonowej Gimnazjadzie w piłce nożnej chłopców,

IV miejsce i tytuł laureata w ogólnopolskim konkursie Olimpus matematyka

IV miejsce:

- w ćwierćfinale województwa śląskiego - mistrzostwa szachowe,

- w ogólnopolskim konkursie Multitest - geografia,

- w miejskim Turnieju Tenisa Stołowego,

- w I miejskim konkursie interdyscyplinarnym z zakresu nauk przyrodniczych,

- w turnieju badmintona,

- w miejskim konkursie "Gimnazjada 2012",

- w turnieju piłki ręcznej,

- w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w pływaniu,

- w sztafetowych biegach przełajowych,

- w turnieju mikołajkowym w siatkówce dziewcząt o Puchar Dyrektora ZST,

- w mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w piłce siatkowej plażowej uczniów gimnazjum,

- w miejskim konkursie "Z angielskim po świecie matematyki",

VIII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Astronomicznym "Astrolabium",

finalista w VII Powiatowym Konkursie Matematycznym "Młody Europejczyk",

wyróżnienie:

- w X Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym,

- w regionalnym konkursie pod patronatem Senatora A.Grabowskiego "Patriotyzm jest wśród nas",

- w miejskim konkursie na logo Biblioteki Pedagogicznej w Dąbrowie Górniczej,

- w diecezjalnym konkursie "Wielkie osobowości Kościoła",

- w ogólnopolskim konkursie Multitest - geografia,

- w ogólnopolskim konkursie "7 grzechów głównych",

- w ogólnopolskim konkursie EDI - historia,

- w rejonowym konkursie "Młody Tłumacz",

- w międzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur",

- w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży,

- w ogólnopolskim konkursie Galileo z geografii,

- w ogólnopolskim konkursie  Historia, Oxford  plus - gimnazjum,

- w ogólnopolskim konkursie  Historia Galileo - gimnazjum,

- w Zagłębiowskim Konkursie Literackim na najpiękniejszy utwór literacki o tematyce związanej ze Świętem Zmarłych i Zaduszkami,

- w miejskim konkursie poetyckim "Powiedz mi jak mnie kochasz",

- w miejskim międzyszkolnym konkursie informatyczno - fotograficznym "Widokówka z Dąbrowy Górniczej",

- w VI ogólnopolskim konkursie plastycznym "Z chlubnych kart i miejsc narodowej historii".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum I semestr roku 2013/2014

Osiągnięcia uczniów klas I – III gimnazjum

I semestr roku szkolnego 2013/2014

 Drużyna uczniów klasy II B – IV miejsce w miejskim konkursie „Z angielskim po świecie matematyki”.

Drużyna gimnazjalistów – II miejsce w III Regionalnym Konkursie Interdyscyplinarnym „English in science”.

Martyna Jastrzębska – III miejsce w V Przeglądzie Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej.

Wiktoria Modelska, Kamila Chruściel, Anna Widurska, Klaudia Solarz, Karolina Tłuścik – laureaci II stopnia, Kamil Połacik, Konrad Paryż – laureaci III stopnia, Piotr Konieczny, Dominik Pałys, Adrian Babiński – laureaci IV stopnia w ogólnopolskim konkursie Archimedes Historia plus.

 Adrian Baliński, Marcin Skotniczny, Aleksander Kijas – III miejsce, Piotr Konieczny, Łukasz Boroń, Piotr Staroń – IV miejsce, Kamil Juszczyk, Mateusz Paluch – laureaci w ogólnopolskim konkursie Multitest – geografia.

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum I semestr roku 2012/2013

Osiągnięcia uczniów klas I – III gimnazjum

I semestr roku szkolnego 2012/2013

 

Magdalena Robakowska, Agnieszka Miłoszewska – wyróżnienie w Zagłębiowskim Konkursie Literackim na najpiękniejszy utwór literacki o tematyce związanej ze Świętem Zmarłych i Zaduszkami

Anna Kaczmarczyk – wyróżnienie w miejskim konkursie poetyckim „Powiedz jak mnie kochasz”

Drużyna chłopców I miejsce w grupie – awans do finału w Eliminacjach do Mistrzostw Dąbrowy Górniczej w piłce nożnej

Klasa II – I miejsce  w turnieju z okazji XII Ogólnopolskiej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł

Drużyna chłopców – V miejsce  w Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w tenisie stołowym ;

Drużyna chłopców oraz drużyna dziewcząt – III miejsce w międzyszkolnych zawodach w siatkówce Gimnazjum

Marta Grębosz – II miejsce w miejskim konkursie fotograficznym organizowanym podczas Przeglądu Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół „Moja Dąbrowa – spojrzenie przez obiektyw”

Aleksander Kijas – I miejsce w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży

Bartłomiej Szombara – II miejsce IX edycja Konkursu Astronomicznego w cz. literackiej

Drużyna chłopców – II miejsce w grupie w mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w piłce ręcznej chłopców

Drużyna chłopców – II miejsce w Dąbrowie Górniczej, awans do Rejonu w mistrzostwach piłki nożnej

Janusz Bugajski – tytuł finalisty I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie Demokratus

Aleksander Kijas – laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z matematyki Olimpus, sesja zimowa

Aleksander Kijas – IV miejsce w ogólnopolskim turnieju Wiedzy Pożarniczej

Piotr Staroń – IV miejsce w IX edycji Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego

Aleksander Kijas – wyróżnienie w międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

Kamila Chruściel, Karolina Tłuścik – wyróżnienia w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży

Kamila Chruściel – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Galileo z geografii

Piotr Staroń, Adrian Baliński, Piotr Konieczny, Aleksander Kijas, Marcin Skotniczny – wyróżenienia w ogólnopolskim konkursie Historia, Oxford plus – gimnazjum

Łukasz Misztal, Aleksander Kijas, Adrian Baliński, Kamila Chruściel – wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie Historia Galileo – gimnazjum

 

Additional information

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech