Aktywna przerwa

W roku szkolnym 2016/2017 aktywna przerwa to nie tylko tenis stołowy (popularnie nazywany ping - pong), ale również taniec i muzyka.

Uczniowie gimnazjum dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki organizują "roztańczoną" przerwę dla wszystkich uczniów.

Uczennice prowadzące zajęcia stawiają pierwsze kroki w roli młodego organizatora sportu.

Życzymy powodzenia!!!

Gramy Razem - Wspólnie Kibicujemy

Uczniowie ZS nr 1 biorą udział w programie "Gramy Razem - Wspólnie Kibicujemy dąbrowskim drużynom".

Wstęp na mecze jest bezpłatny dla 10 uczniów i 1 opiekuna.

Wszystkich zapraszamy do wspólnego kibicowania!

A może stworzymy Szkolny Klub Kibica!

Ze sportowym pozdrowieniem nauczyciele WF!

RADOSNA SIATKÓWKA

"Radosna siatkówka"

Zajęcia sportowo - rekreacyjne "Radosna siatkówka" rozwijają zainteresowania sportowe uczniów w czasie wolnym od zajęć lekcyjnych. Pozwalają aktywnie spędzić czas bez elektroniki (telefon, tablet, komputer, telewizor) w miłej i radosnej atmosferze. Relacje koleżeńskie oparte są na współpracy zespołowej, uczciwości, akceptacji i tolerancji.

Więcej jest zabawy, a mniej rywalizacji.

Tworzymy zespół, w którym "RAZEM" jest weselej.

Ze sportowym pozdrowieniem Zespół Radosnej Siatkówki