Konkurs FOX

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego - 28 lutego 2017 roku.

Zapisy chętnych uczniów szkoły podstawowej - p.Jolanta Michalczyk, gimnazjum - p.Anna Górnik

MERRY CHRISTMAS AND HAPPY NEW YEAR

MERRY CHRISTMAS

AND

HAPPY NEW YEAR

Do życzeń zdrowia, radości i spokoju na Święta i cały 2014 rok, dołączamy mały prezent dla naszych uczniów. Gdybyście umierali z nudów w czasie świątecznych ferii, wydrukujcie sobie zamieszczone poniżej zadania związane z Bożym Narodzeniem, rozwiążcie je i po Świętach oddajcie nauczycielom języka angielskiego. Będą plusy!!!

Oto plik dokumentu MS Word z zadaniami: Pobierz

Tydzień Języków Obcych w Zespole Szkół nr 1

W dniach 21 – 23 października 2013 w naszej szkole odbyło się kilka imprez w związku z obchodami Tygodnia Języków Obcych. W Szkole Podstawowej ogłoszono konkurs na ,,Plakat promujący naukę języków obcych'', w którym I miejsce zajęła klasa IV a, II miejsce - Vb, III miejsce – VIa. Trudnym zadaniem było dyktando w języku angielskim. W tej konkurencji I miejsce zajął Mikołaj Swoboda z Vb, na II miejscu uplasowała się Zofia Zubel z klasy Va, III był Emil Wiśniewski z Vc. Uczniowie Gimnazjum uczestniczyli w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Niemiecko- i Anglojęzycznych. Największą liczbę punktów uzyskała uczennica IIIa, Anna Kaczmarczyk, II miejsce zajęła Dominika Dworczyk z tej samej klasy, natomiast na trzecim miejscu znaleźli się ex aequo: Jakub Czuba z Ib, Piotr Staron z IIa i Jakub Żukowski z IIb. Wszystkim laureatom gratulujemy sukcesów, wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy więcej szczęścia w przyszłorocznych konkursach.

W czasie Tygodnia Języków Obcych ruszyła szkolna gazetka obcojęzyczna pod opieką Pani Joli Michalczyk. Uczniowie SP zgłosili wiele ciekawych pomysłów na tytuł naszej gazetki, debata nad wyborem najlepszego trwa. Gazetka ma ukazywać się raz w miesiącu, każdy kolejny numer będzie tym bardziej interesujący, im bardziej zaangażujecie się w zredagowanie go. Zapraszamy do współpracy wszystkich uczniów SP i Gimnazjum. Jeżeli posiadasz ciekawe materiały w języku angielskim, niemieckim lub hiszpańskim i chcesz się nimi podzielić z czytelnikami, zgłoś się do któregokolwiek nauczyciela języków obcych! Dla stałych współpracowników będą nagrody.