Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Pasowanie na CZYTELNIKA

28.10.2016 Odbyło się Pasowanie na Czytelnika - uczniów klasy I

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły poznali zasady korzystania ze zbiorów bibliotecznych. Wysłuchali próśb książki. Rozwiązywali bajkowe zagadki oraz zdawali „egzamin” ze znajomości korzystania z biblioteki szkolnej.

Następnie  nowi czytelnicy złożyli przyrzeczenie, że będą kochać i szanować książki. Potem wszyscy zostali pasowani na czytelników. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało okolicznościowy dyplom.

Mam nadzieję, że od tej pory każdy pierwszoklasista będzie często odwiedzał bibliotekę i rozbudzi w sobie potrzebę czytania oraz poznawania nowych bohaterów książkowych.

 

 

Additional information

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech