Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Grono Pedagogiczne ZS nr 1

Lp

Imię i nazwisko nauczyciela

Nauczany przedmiot/ stanowisko

Sp

Gim

Wychowawstwo

1.      

Biegańska Alicja

Dyrektor, nauczyciel informatyki

+

-

2.      

Urbaniak Marta

Zastępca dyrektora, nauczyciel matematyki

+

+

-

1.      

ks. Augustyn Adam

Nauczyciel religii

+

-

 

Bengier Monika

 

Nauczyciel plastyki, zajęć artystycznych

+

+

-

3.      

Będkowska Małgorzata

Nauczyciel  j.niemieckiego

-

-

 

Białas Krystyna

Nauczyciel świetlicy

+

   

5.      

Borowiec Iwona

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej; 
Nauczyciel bibliotekarz

+

+

-

6.      

Borowiec Marta

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

+

 

Klasa III b sp

7.      

Borówka Elżbieta

Nauczyciel świetlicy

+

 

-

8.      

Cebo Marta

Pedagog

 +

+

-

9.      

Ciesielska Izabela

Nauczyciel 
j. polskiego

+

 

Klasa V a sp

 

Derwisz Jacek

Nauczyciel świetlicy

+

 

-

10.    

Domachowska- Macek Violetta

Nauczyciel zajęć komputerowych

+

 

-

11.    

Doroz Katarzyna

Kierownik świetlicy

+

 

-

12.    

Duszyńska Zofia

Nauczyciel przyrody, geografii

+

+

-

13.    

Dzierzęcka –Zwoźniak Beata

Nauczyciel wychowania fizycznego

+

+

Klasa IV a sp

14.    

Gajda Łukasz

Nauczyciel wychowania fizycznego

+

+

Klasa II BG

15.    

Górnik Anna

Nauczyciel j. angielskiego

 

+

Klasa III AG

16.    

Jamrozy Żaneta

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

+

 

Klasa II a sp

17.    

Kantor Kinga

Nauczyciel religii

+

 

-

19.    

Klimczak Monika

Nauczyciel historii, muzyki, zajęć artystycznych

+

+

Klasa II AG

 

Koćwin Małgorzata

Logopeda

+

-

-

 

Korczek Anna

Nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, wychowania do życia w rodzinie

+

+

-

20.    

Kozioł Waldemar

Nauczyciel  edukacji dla bezpieczeństwa

 

+

-

21.    

Kruczek Monika

Nauczyciel
j. niemieckiego

+

+

Klasa II AG 

 

Krupa Magdalena

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

+

-

Klasa I a sp

 

Kucharska Zuzanna

Nauczyciel rehabilitant

+

-

-

22.    

Langier – Kopecka Adriana

Nauczyciel chemii

 

+

-

24.    

Łągiewka Anna

Nauczyciel matematyki i fizyki

+

+

Klasa IV b sp

25.    

Michalczyk Jolanta

Nauczyciel j. angielskiego

+

-

Klasa VI b sp

26.    

Michta Izabella

Nauczyciel  biologii

-

+

-

27.    

Mucha Paula

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i etyki

+

-

Klasa II c sp

29.    

Nowacka Iwona

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i matematyki

+

 

Klasa III c sp

30.    

Ratajczyk Elżbieta

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

+

 

Klasa II b sp

32.    

Sawicka – Bogus Judyta

Nauczyciel matematyki, techniki, zajęć technicznych

+

+

-

 

Sobczak Katarzyna

Psycholog

+

+

-

33.    

Stachura – Badoń Justyna

Nauczyciel 
j. polskiego

-

+

Klasa I AG

34.    

Tambor - Jachna Jolanta

Nauczyciel  j.niemieckiego

+

-

35.    

Walotek Teresa

Nauczyciel 
j. polskiego i j.angielskiego

+

-

Klasa VI a sp

37.    

Wierzbik Magdalena

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
j. angielskiego

+

 

Klasa I a sp

 

Wojtyra - Bębenek Violetta

Nauczyciel rewalidacji

-

+

-

Additional information

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech