Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi

Lp

Imię i nazwisko nauczyciela

Nauczany przedmiot/ stanowisko

Sp

Gim

Wychowawstwo

1.      

Biegańska Alicja

Dyrektor, nauczyciel informatyki

+

-

2.      

Urbaniak Marta

Zastępca dyrektora, nauczyciel matematyki

+

-

-

1.      

ks. Augustyn Adam

Nauczyciel religii

+

-

 

Bagińska Monika

Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie

+ + -
 

Bekus Edyta

Nauczyciel rewalidacji

     
 

Bengier Monika

 

Nauczyciel plastyki, zajęć artystycznych

+

-

-

 

Białas Krystyna

Nauczyciel świetlicy

+

   

6.      

Borowiec Iwona

Nauczyciel bibliotekarz   i wiedzy o społeczeństwie 

+

 -

-

7.      

Borówka Elżbieta

Nauczyciel świetlicy

 

 

-

 

Cebo Marta

Pedagog szkolny

     

9.      

Ciesielska Izabela

Nauczyciel 
j. polskiego

+

 

-

 

Cudak Iwona

Nauczyciel logopeda

     
 

Derwisz Jacek

Nauczyciel świetlicy

+

 

-

10.    

Domachowska- Macek Violetta

Nauczyciel zajęć komputerowych,  informatyki i techniki

+

 

Klasa IVa

11.    

Doroz Katarzyna

Kierownik świetlicy

+

 

-

12.    

Dresner - Chatys Aneta

Nauczyciel geografii i doradztwa zawodowego

+

+

-

13.    

Dzierzęcka –Zwoźniak Beata

Nauczyciel wychowania fizycznego

+

+

Klasa VI a sp

14.    

Gajda Łukasz

Nauczyciel wychowania fizycznego

+

+

 

 

Gołuzin Dorota

Nauczyciel rewalidacji

     

15.    

Górnik Anna

Nauczyciel j. angielskiego

+

 

 

Harbacz - Mbengue Sylwia

Psycholog szkolny

 

   

16.    

Jamrozy Żaneta

Wychowawca przedszkola

 

 

 

17.    

Jata Marta

Nauczyciel wspomagający

+

 

-

 

Jurusik Katarzyna

Nauczyciel matematyki

+

 

Klasa V a

 

Kantor Kinga

Nauczyciel religii

+

   

19.    

Klimczak Monika

Nauczyciel historii, muzyki, zajęć artystycznych

+

+

Klasa IVb

 

Kokot Magdalena

Nauczyciel języka angielskiego

+

-

Klasa VIIIa

 

Korzuchowska Małgorzata

Nauczyciel wspomagający

 

 

 

20.    

Kosoń Iwona

Nauczyciel  przyrody i biologii

-

Klasa IVc

 

Kozioł Waldemar

Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

+

-

 

21.    

Kruczek Monika

Nauczyciel
j. niemieckiego

+

+

Klasa VIIa 

22.    

Langier – Kopecka Adriana

Nauczyciel chemii i biologii

 +

+

 

 

Ławrynowicz Aleksandra

Nauczyciel języka polskiego

+

+

 

24.    

Łągiewka Anna

Nauczyciel matematyki i fizyki

+

+

Klasa VIb 

25.    

Marszałek  Magda

Wychowawca przedszkola

 

 

 

29.    

Nowacka Iwona

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i matematyki

+

 

Klasa IIa

 

Piekarska Marlena

Nauczyciel wspomagający

 

 

 

30.    

Ratajczyk - GajdaElżbieta

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

+

 

Klasa Ia

33.    

Stachura – Badoń Justyna

Nauczyciel 
j. polskiego

+

+

Klasa III AG

 

Ściwiarska Lidia

Nauczyciel muzyki

+

 

 

 

Tutak - Żak Monika

Wychowawca przedszkola

 

 

 

35.    

Walotek Teresa

Nauczyciel 
j. polskiego i j.angielskiego

+

-

Klasa V b sp

37.    

Wierzbik Magdalena

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
j. angielskiego

+

 

Klasa III a sp

 

Zyska Ewa

Nauczyciel języka polskiego

+

   
 

Żukowska Maja

Wychowawca przedszkola, nauczyciel języka angielskiego

+

 

 

Additional information

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech