Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Astronomia w Przedszkolach

Prowadzimy zajęcia popularyzujące astronomię i astronautykę w ramach programu „Z Astronomią Za Pan Brat” dla dzieci w wieku przedszkolnym, współpracując na stałe z dąbrowskimi placówkami przedszkolnymi:

 Są to Przedszkola nr 1, nr 4A i 4B, nr 6, nr 9, nr 12, nr 13 z Dąbrowy Górniczej

oraz Przedszkole nr 6 z Będzina.

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu rozpoczynają się o godz.10.00.

Program zajęć  obejmuje podstawową wiedzę z tej dziedziny nauki. Pod względem merytorycznym i formą zajęcia są dostosowane do wieku dzieci  Są to bowiem prezentacje multimedialne, bajki, kolorowanki i zgaduj zgadule, czyli astronomia na wesoło

Każda placówka przedszkolna otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo w programie.

Specjalista ds. astronomii

Dariusz W. Nelle

     

      

       

 

Dariusz W. Nelle podczas prowadzenia zajęć astronomia na wesoło.

Additional information

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech