Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Strona główna

XI Wojewódzki Konkurs Astronomiczny 2015

Konkurs organizowany przez Zespół Szkół nr 1 – Szkolne Obserwatorium Astronomiczne w Dąbrowie Górniczej oraz Dąbrowskie Koło Astronomii i Astronautyki im. St. Brzostkiewicza, dla uczniów klas V- VI szkoły podstawowej, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych

(Turniej Wiedzy Astronomicznej), dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych (konkurs literacki) oraz dla uczniów klas I-III i IV-VI szkoły podstawowej (konkurs plastyczny) z województwa śląskiego. Uwaga w tym roku pierwszy raz Turniej Wiedzy Astronomicznej także dla uczniów klas V-VI sp.

Pierwsze terminy zgłoszeń upływają już w styczniu, kolejne w lutym 2015!

Poznaj tematy, kategorie  oraz daty tegorocznego konkursu - Regulamin na stronie - http://www.zs1dg.pl/ogloszenia

Additional information

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech