Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Strona główna

Reklamówka - przyjaciel czy wróg?

15 listopada klasy czwarte brały udział w warsztatach ekologicznych przeprowadzonych przez

 p .Grażynę Morcinek –Kalita ze Stowarzyszenia Ziemia i My – Centrum Edukacji Ekologicznej.

Warsztaty odbyły się pod hasłem „Reklamówka – przyjaciel czy wróg?”. Uczniowie obejrzeli prezentację na temat zanieczyszczenia naszego środowiska przez różnego rodzaju śmieci. Wykonywali zadania o treści ekologicznej, zmuszające do zastanowienia się czy nasze postępowanie jest przyjazne dla środowiska. Uczniowie zapisali swoje postanowienia, co będą robić, aby nie szkodzić naszej Ziemi i żeby śmieci było coraz mniej. Była to wspaniała lekcja ekologii. 

  

  

  

Additional information

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech