Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Strona główna

Dzień Otwarty dla Przyszłych Pierwszaków

Dzień Otwarty 15.03.2018 godz.16.30

 

dla przyszłych PIERWSZAKÓW 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 16 w Dąbrowie Górniczej

Podobny obraz

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty dla rodziców oraz dzieci przyszłych klas pierwszych, który odbędzie się w 15 marca 2018r. o godzinie 16.30, w ramach którego proponujemy zwiedzanie szkoły i spotkanie z nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej.

W ramach dnia otwartego proponujemy:

1.      Powitanie rodziców wraz z dziećmi, przedstawienie nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej.

2.     Spacer po szkole – prezentacja sal, pomieszczeń dydaktycznych, rekreacyjnych oraz pozostałych (baza lokalowa szkoły).

3.     Aktywne zajęcia dla dzieci „Przystanek szkoła”:

Stacja 1 – Zajęcia z terapii ręki, ćwiczenia wspierają sprawność ruchową i napięcie mięśniowe ręki i dłoni, kształtowanie prawidłowego chwytu, sprawność manipulacyjnej rąk oraz manualną i grafomotoryczną (prowadząca p. Magdalena Wierzbik).

Stacja 2 – Język angielski na wesoło zabawy, piosenki, quizy (prowadząca p.Magdalena Pomorska).

Stacja 3 – Czary z origami  (prowadząca p. Marta Borowiec).

Stacja 4 – Tańce hulańce – zabawy taneczno-ruchowe (prowadząca p. Żaneta Jamrozy).

Stacja 5 – Multimedialna matematyka (prowadząca p. Iwona Nowacka).

W czasie gdy dzieci będą brały udział w aktywnej wędrówce po szkole, rodzice mogą uczestniczyć w spotkaniu z dyrektorem szkoły p. Alicją Biegańską oraz pozmawiać z nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej. Odbędzie się prezentacja dorobku szkolnego, przegląd aktywności szkolnej ze szczególnym naciskiem na zajęcia dla najmłodszych.

Dnia 22.03.2018 o godzinie 17.00 zapraszamy przyszłych uczniów wraz z rodzicami do naszej szkoły na spektakl teatralny „Królewna Śnieżka na wesoło” (aula III piętro). 

 

Additional information

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech