Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Strona główna

DZIEŃ KROPKI

15 września to Międzynarodowy Dzień Kropki!

W naszej szkole Pani Katarzyna Jurusik nauczycielka matematyki wraz z uczniami zorganizowała i przeprowadziła zajęcia w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Kropki. 


"Kropka" Petera H. Reynoldsa zapoczątkowała Międzynarodowy Dzień Kropki, obchodzony na całym świecie 15 września jako święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Dziś dla klas czwartych przygotowaliśmy krótki multimedialny pokaz, rozmowę na temat dziecięcych talentów, rysowanie własnych znaczków oraz m.in. kropkowe zabawy matematyczne. Dużą aktywnością wykazała się również klasa 3a (wych. Żanety Jamrozy) w której uczniowie "ubrani w kropki" zamienili się w małych artystów malujących kropkowe obrazy. Kropka była oczywiście jedynie pretekstem do uświadamiania uczniom, że każdy w nich ma swój ukryty talent, każdy jest ważny i wyjątkowy.

 

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi im.Związku Orła Białego.

 

Additional information

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech